Wczoraj mieliśmy okazje montować urządzenia do grzania firmy Midea modele Xtreme Save Warmer 7,0kW – 1kpl oraz 5,3kW -1kpl
Urządzenia sprawdzą się w najlepszy możliwy sposób ponieważ szybko zagrzeją przestrzeń w której pracuje się 40h tygodniowo i nie ma potrzeby ogrzewania cało tygodniowo murów oraz akumulacji tego ciepła w ścianach.
Jak widać urządzenia te zyskują na popularności szczególnie w miejscach takich jak to ponieważ jest to najtańszy możliwy sposób ogrzewania: grzejemy „tu i teraz” a dokładając dużą sprawność urządzeń oraz średnioroczny uzysk ciepła w okolicy 3,5kW z 1kW prądu to nie znajdziemy na rynku lepszego rozwiązania. Dodatkowymi atutami jest bezobsługowość (ustawiamy harmonogram pracy i nie myślimy czy urządzenie się włączy godzinę przed przybyciem pracowników i wyłączy jak zakończą pracę).
No i na końcu nie można nie wspomnieć o drugim najważniejszym atucie: to oczywiście cena instalacji, która jest zdecydowanie niższa od tradycyjnej instalacji na gaz a nawet od instalacji na paliwo stałe, jeżeli zdecydowalibyśmy się na instalację grzejnikową. Jak widać na zdjęciach klimatyzacja nadaje się nie tylko do nowych ładnych budynków.
Montaż klimatyzacji w Limanowej – Zerknij na całościową ofertę!
Wentylacja Nowy Sącz – zobacz całą ofertę i zaktualizowany cennik.